Term Level Field (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Node
gu: નોડ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત
