Term Level Field (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: !name field is required.
id: !name harus diisi.

en: Levels
id: Tingkatan

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi

en: @entity using @field
id: @entity menggunakan @field
