Term Level Field (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Node
kk: Түйін

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
