Term Level Field (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Node
lv: Mezgls

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field
