Term Level Field (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Node
mn: Зангилаа

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
