Term Level Field (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Node
sk: Uzol

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: term from !field_name
sk: termín z !field_name
