Term Level Field (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Node
sl: Vozlišče

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.
