Term Level Field (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Level
fi: Taso

en: !name field is required.
fi: !name-kenttä on pakollinen.

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: term from !field_name
fi: termi kentästä !field_name

en: @entity using @field
fi: entiteetti @entity käyttäen kenttää @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
fi: Liitä kukin @entity kenttään @field asettaaksesi termin.
