Term Level Field (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Remove
fr: Retirer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Node
fr: Nœud

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Level
fr: Niveau

en: !name field is required.
fr: Le champ !name est requis.

en: more ...
fr: plus ...

en: Levels
fr: Niveaux

en: Taxonomy Term
fr: Terme de taxonomie

en: term from !field_name
fr: terme à partir de !field_name

en: @entity using @field
fr: @entity utilisant @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
fr: Relier chaque @entity contenant un(e) @field défini(e) au terme.
