Term Level Field (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: None
he: ללא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Vocabulary
he: מילון

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.
