Term Level Field (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Node
hu: Tartalom

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Level
hu: Szint

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Levels
hu: Szintek

en: Taxonomy Term
hu: Taxonómiakifejezés

en: term from !field_name
hu: kifejezés ebből: !field_name

en: @entity using @field
hu: @entity @field használatával

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
hu: Minden @entity elem egy, a kifejezésre beállított @field mezőhöz kapcsolása.
