Term Level Field (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: None
lt: Joks

en: Node
lt: Mazgas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.
