Term Level Field (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Node
ne: नोड

en: Unlimited
ne: असिमित
