Term Level Field (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Level
nl: Niveau

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.
