Term Level Field (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Node
pl: Węzeł

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Level
pl: Poziom

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: more ...
pl: więcej ...

en: Levels
pl: Poziomy

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: term from !field_name
pl: termin pola !field_name

en: @entity using @field
pl: Encja @entity używająca pola @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
pl: Powiąż każdą encję @entity z polem @field ustawionym na termin.
