Term Level Field (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Node
ro: Nod

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie

en: @entity using @field
ro: @entity folosind @field
