Term Level Field (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: None
ru: Нет

en: Node
ru: Материал

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Level
ru: Уровень

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Levels
ru: Уровни

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии

en: term from !field_name
ru: термин из !field_name

en: @entity using @field
ru: @entity, используя @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
ru: Связывает все @entity с @field, установленным в термин.
