Term Merge (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Merge
es: Fusionar

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Term merge
es: Unir términos
