Term Merge (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Merge
ru: Объединить

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Merge terms
ru: Объединить термины

en: Gives the user the ability to merge terms.
ru: Даёт пользователю возможность объединять термины.

en: Term merge
ru: Объединение терминов
