Term Merge (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ
