Term Merge (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Parents
da: Overordnede ord

en: Default
da: Standard

en: Select
da: Vælg

en: Step
da: Trin

en: Default (@default)
da: Standard (@default)
