Term Merge (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Parents
hi: जनक

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी
