Term Merge (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Parents
jv: Baboné

en: Default
jv: Gawan

en: Widget
jv: Piranti
