Term Merge (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
