Term Merge (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Select
oc: Seleccionar
