Term Merge (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Parents
sq: Prindër

en: Default
sq: E Paracaktuar
