Term Merge (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
