Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Parents
ast: pás

en: Default
ast: Predefiníu
