Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Parents
bg: Родители

en: Default
bg: По подразбиране

en: Select
bg: Избери
