Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Default
fil: Pamantayan
