Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Parents
is: Foreldrar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni
