Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Parents
km: មេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក
