Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Parents
sl: Starši

en: Default
sl: Privzeto

en: Widget
sl: Gradnik
