Term Merge (7.x-1.1-rc1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Parents
uk: Батьки

en: Default
uk: Базово

en: Term Merge
uk: Об'єднання термінів

en: Widget
uk: Віджет

en: Hierarchical Select
uk: Ієрархічний вибір

en: Select
uk: Вибір

en: Step
uk: Крок

en: Default (@default)
uk: Базово (@default)

en: Merge terms
uk: Об'єднати терміни

en: Merge Terms
uk: Об'єднати терміни
