Term Merge (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Parents
ar: أمهات

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Widget
ar: ودجة
