Term Merge (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Language
de: Sprache

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Parents
de: Übergeordnete Begriffe

en: Default
de: Standard

en: Widget
de: Steuerelement

en: Select
de: Auswählen

en: Step
de: Schritt

en: Default (@default)
de: Standard (@default)

en: Merge term
de: Schlagworte zusammenführen
