Term Merge (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Select
eu: Aukeratu
