Term Merge (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Parents
he: אבות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Widget
he: וידג'ט

en: Select
he: בחר
