Term Merge (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Language
it: Lingua

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Parents
it: Padri

en: Default
it: Predefinito

en: Select
it: Scegliere

en: Step
it: Passo
