Term Merge (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Parents
ru: Родители

en: Default
ru: По умолчанию

en: Widget
ru: Виджет

en: Hierarchical Select
ru: Иерархический выбор

en: Select
ru: Выбрать

en: Step
ru: Шаг

en: Default (@default)
ru: По умолчанию (@default)

en: Merge terms
ru: Объединить термины

en: Create Redirect
ru: Создать редирект

en: Merge Terms
ru: Объединить термины
