Term Merge (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Widget
az: Vidcet

en: Select
az: Seçin
