Term Merge (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Select
bo: གདམ་གསེས
