Term Merge (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Parents
ca: Pares

en: Default
ca: Per defecte

en: Widget
ca: Giny

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Step
ca: Increment

en: Default (@default)
ca: Predeterminada (@default)
