Term Merge (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Parents
es: Padres

en: Default
es: Por defecto

en: Widget
es: Control

en: Hierarchical Select
es: Selección jerárquica

en: Select
es: Seleccionar

en: Step
es: Paso
