Term Merge (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Parents
et: Vanemad

en: Default
et: Vaikimisi

en: Widget
et: Vidin

en: Select
et: Vali
