Term Merge (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Parents
fa: والدها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Widget
fa: ساختار

en: Select
fa: انتخاب
