Term Merge (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Language
fr: Langue

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Select
fr: Sélectionner

en: Step
fr: Étape

en: No redirect
fr: Ne pas rediriger

en: Default (@default)
fr: Par défaut (@default)

en: Terms to Merge
fr: Termes à fusionner

en: Merge Into
fr: Fusionner dans

en: Merge into
fr: Fusionner dans
