Term Merge (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Parents
hu: Szülők

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Hierarchical Select
hu: Hierarchikus Kiválasztás

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Step
hu: Lépés

en: Default (@default)
hu: Alapértelmezés (@default)

en: Create Redirect
hu: Átirányítás létrehozása
