Term Merge (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Parents
id: Induk

en: Default
id: Bawaan

en: Widget
id: Piranti

en: Select
id: Pilih
