Term Merge (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Default
kk: Стандартты
